back

Рейдові перевірки у церквах

02 травня 2019

Напередодні святкування Великодня з метою запобігання виникнення пожеж у церквах, де будуть проводитись заходи по відзначенню свята, працівниками Ічнянського РВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області та Національної поліції здійснено рейдові перевірки щодо дотримання правил пожежної безпеки. З настоятелями церкви та обслуговуючим персоналом проведено роз’яснювальні бесіди та роздали пам’ятки і листівки з основними вимогами дотримання правил пожежної безпеки. Особлива увага під час зустрічей із священнослужителями приділялася дотриманню правил пожежної безпеки та дій у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, під час проведення богослужінь, коли віруючі масово відвідують церкви. Окрім роз’яснення основних правил безпеки провели обстеження приміщень храмів. Велика увага зверталася на справність електромережі, шляхів евакуації та наявність достатньої кількості вогнегасників у приміщеннях.

Шановні громадяни.

Під час відвідування церковних споруд проявляйте необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем, і тоді ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Воскресіння Господнього.

У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це в пожежно-рятувальну службу за номером 101. Назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в зоні пожежі. Приступіть до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуації людей і матеріальних цінностей.


Начальник районного відділу В.В.Кравець

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК