back

Рейд в лісових масивах

02 травня 2019

Причинами загорань лісових масивів можуть бути самі найрізноманітніші. До 90 % лісових пожеж виникають від недотримання правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем в містах праці та відпочинку. При сильному вітрі, такі пожежі розповсюджуються на велику площу, розлітаються іскри і це може стати причиною виникнення пожеж в житлових будинках та спорудах, які знаходяться неподалік. Швидкість розповсюдження пожежі може досягати 15-20 кілометрів на годину. В суху та спекотну погоду причиною загорання може стати не загашений недопалок, сірник, або вогнище.

Напередодні Великодня, а також травневих свят працівниками Ічнянського РВ У ДСНС у Чернігівській області, Національної поліції, а також представниками Державної лісової охорони було проведено рейд в лісових масивах. Надзвичайники розповіли громадянам про випадки найбільш резонансних пожеж, трагічної статистики загибелі й травмування людей на них, основні причини їх виникнення.

Крім того, за допомогою наочних матеріалів, зокрема листівок і пам'яток, рятувальники роз’яснили основні правила пожежної безпеки, а також нагадали про необхідність обережного поводження з відкритим вогнем у побуті й під час перебування в лісі.
Начальник районного відділу В.В. Кравець

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК