back

Шановні жителі Ічнянщини!

07 травня 2019

Наближається День пам’яті та примирення 8 травня, і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня – пам’ятні дати вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні.

У цій жахливій війні наш народ, за важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат зміг захистити свій дім і свою Батьківщину. Воїни-українці засвідчили свій патріотизм, героїзм та звитягу у боротьбі проти нацизму в рядах Червоної армії та радянських партизанських загонів, і в лавах Української Повстанської Армії, у військових з’єднаннях країн антигітлерівської коаліції та європейських рухах опору.

Доземний уклін ветеранам, всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття. Жива пам’ять про їхню мужність у боях і важку працю в повоєнні часи, стійкість та самопожертву надихають нові покоління українців на захист та розбудову своєї рідної землі.

Бажаю Вам, шановні ветерани, добра і здоров’я на довгі роки, затишку і тепла у сімейному колі, радості у душі і серці, благополуччя і злагоди у ваших родинах, миру і процвітання рідній Україні!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК