back

На Ічнянщині вшанували українських захисників та відзначили День пам'яті та примирення

08 травня 2019

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7, 8 травня керівники районної державної адміністрації та районної ради, територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади відвідали з вітаннями ветеранів Другої світової війни, солдатських вдів, учасників АТО, які нагороджені державними нагородами, зазнали поранень під час бойових дій на сході України, сім’ї загиблих учасників АТО за місцем проживання і вручили їм квіти та святкові подарунки.

З нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня біля каплички Героям Небесної Сотні та військовослужбовцям, котрі загинули в зоні АТО вібдувся тематичний захід з вшанування пам’яті захисників України.

Хвилиною мовчання ічнянці вшанували пам’ять всіх тих, хто поліг у роки Другої світової війни, хто загинув в локальних конфліктах та «гарячих точка», хто віддав своє життя в ім’я вільної незалежної України в ході неоголошеної війни на сході України.

Військовий капелан о. Димитрій провів богослужіння за загиблими українськими Героями. По закінчені присутні запалили свічки пам'яті.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК