back

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили на Ічнянщині

10 травня 2019

Покладання квітів до братської могили воїнів-визволителів міста на площі Т.Г. Шевченка в Ічні здійснили 9 травня в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова, ветерани Другої світової війни, депутат обласної ради Віктор Кияновський, широка громадськість з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівники району та міста, депутат обласної ради Віктор Кияновський, військовослужбовці в/ч А1479, учасники АТО/ООС, трудові колективи підприємств, установ та організацій міста прийшли до Меморіалу Слави щоб схилити голови перед світлою пам'яттю усіх борців проти нацизму, загиблих воїнів-земляків, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

На Меморіалі Слави до ічнянців з вітальними словами звернулися міський голова, голова районної організації ветеранів України, представник в/ч А 1479, учениця міської школи № 4. Після чого здійснено покладання вінків, корзин та квітів до пам’ятника та до меморіальних плит з іменами земляків, які полягли на фронтах Другої світової війни.

Також цього дня в інших населених пунктах району проведено мітинги-реквієм з покладанням вінків та квітів до пам’ятників, меморіалів, братських могил полеглих воїнів.
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК