Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Оголошено аукціон з продажу реабілітаційного центру

16 травня 2019

24 травня 2019 року планується проведення аукціону з продажу об’єкту незавершененого будівництво реабілітаційного центру.

Незавершене будівництво реабілітаційного центру складається з:
лікувального корпусу – триповерхова будівля, з підвальним приміщенням. Стіни виконано з керамічної та силікатної цегли. Перекриття з залізобетонних плит. Дах вкрито шифером, який частково пошкоджено. Збудовано внутрішні перегородки. Частково виконані оздоблювальні роботи;
житлового корпусу – двоповерхова будівля з підвальним приміщенням. Стіни виконано з силікатної та керамічної цегли. Перекриття з залізобетонних плит. Збудовано внутрішні перегородки. Дах вкрито шифером, який частково пошкоджений. Житловий корпус складається з 2-х блоків, з’єднаних перехідною галереєю. Початкова вартість об’єкту 1566455,0 тис. грн.

Рівень будівельної готовності за даними технічного паспорта: адміністративно-лікувального корпусу - 59%, житлового корпусу - 70%.

За більш детальною інформацією звертатися до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області, контактна особа Ігор Чікірісов, телефон +380662978760.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України