back

Нова «швидка» для ЦРЛ

18 червня 2019

Сьогодні в.о. голови РДА Валентина Рябчун та міський голова Оксана Андріанова урочисто передали ключі від нового автомобіля "швидкої допомоги" марки "Сітроєн Джампер" водію Ічнянської ЦРЛ Володимиру Нестеренку.

За кошти міського та районного бюджетів для комунального лікувально-профілактичного закладу "Ічнянська центральна районна лікарня" був придбаний новий автомобіль. Із міського бюджету використано 600 тис. грн., із районного – 700 тис. грн.

Зі слів в.о. головного лікаря ЦРЛ Григорія Ярошика, завдяки сучасному спецавто буде вирішено проблему доставки хворих до закладів третинного рівня, тобто у лікарні Чернігова та Києва.

Велику потребу в автотранспорті має й Центр первинної медико-санітарної допомоги. Його автопарк по району налічує вісім автомобілів при потребі чотирнадцять. В Ічні є лише одне авто. Дві санітарні машини з початку бойових дій на сході передали у зону АТО. Ще одна машина,яка була надана урядом Японії у дар уряду України, не підлягає ремонту і чекає на списання. Востаннє санітарний автомобіль Ічнянська лікарня отримувала одинадцять років тому, у 2008 році.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК