Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Навчання дітей безпеки життєдіяльності

23-05-2019 | 10:40

Щороку в Україні збільшується кількість надзвичайних подій за участю дітей. Головними причинами дитячого травматизму й трагічних наслідків є: пустощі з вогнем та пожежонебезпечними приладами, недотримання заходів безпеки на водоймах, мандрівок до лісу, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів тощо.

Відтак постає нагальна потреба у проведенні масово-роз'яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, тому працівниками Ічнянського РВ Управління ДСНС у Чернігівській області 23 травня 2019 року проведені пізнавальні уроки в Ічнянському ДНЗ № 1 та Ічнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3.

Рятувальники розповіли дітям про пожежі та надзвичайні події, які трапляються за участі дітей, наводили приклади найпоширеніших надзвичайних ситуацій, що можуть трапитись у побуті, на відпочинку та у повсякденному житті, розповіли, як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події та до кого звертатися у разі її виникнення. Особливу увагу звернули на правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Наостанок зустрічі співробітники Служби порятунку «101» вручили всім присутнім тематичні листівки з правилами безпечної поведінки.
Начальник районного відділу В.В.Кравець