back

На водоймах тонуть люди

13 червня 2019

З настанням теплих й сонячних днів люди стали частіше відвідувати водойми. Проте нерідко це супроводжується порушенням правил безпечної поведінки. Як результат, незважаючи на неодноразові заклики рятувальників до населення з приводу дотримання заходів безпеки на воді, щодня на Чернігівщині до підрозділів ДСНС надходить кілька повідомлень про загибель людей на водоймах.

Так, 12 червня 2019 року близько 14 години до 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення про те, що в ставі «Міський» в м. Ічня, Ічнянського району під час купання потонув чоловік житель м. Ічня, 1990 року народження.

Надвечір, близько 17 години 12 червня, тіло чоловіка було піднято на поверхню з води працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції.

Наразі по факту загибелі людини працівниками Ічнянського ВП ГУНП в Чернігівській області проводиться перевірка.

Щоб уникнути подібних трагічних випадків, Ічнянський районний відділ У ДСНС у Чернігівській області закликає гостей та мешканців району бути вкрай обережними під час відпочинку на водоймах. Ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко. Постійно слідкуйте за дітьми і не залишайте їх без нагляду. Купайтеся тільки у спеціально відведених і обладнаних для цього місцях. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді та уникайте річок зі швидкою течією.Начальник районного відділу В.В. Кравець

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК