back

З 9 серпня будуть проводитись планові роботи по капітальному ремонту електроліній

01 серпня 2019

За повідомленням Прилуцького РЕМ АТ "Чернігівобленерго" в м. Ічня та Ічнянському районі склалася критична ситуація по розчищенню трас повітряних ліній електропередачі 0,4-10 кВ від зелених насаджень, що в свою чергу являється причиною частих обривів повітряних ліній та відключень електропостачання (впалі на дроти дерева або заплутані в проводах гілки зелених насаджень).

З 02 квітня 2019 року Ічнянська дільниця з експлуатації електромереж є структурною одиницею Прилуцького РЕМ АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО". На даний час ведеться планова робота по розчищенню трас повітряних ліній електропередач в м.Ічня та Ічнянському р-ні. Залучаються всі дільниці Прилуцького РЕМ (Талалаївська, Срібнянська, Варвинська та Прилуцька).

Для безперебійного постачанням електроенергії терміново необхідно виконати чистку ПЛ-10 кВ ПС Ічня-Лікарня та ПЛ-10 кВ ПС Ічня-Цегельний завод. З 09 серпня 2019 року буде проводитися планова робота по капітальному ремонту цих ліній.

Розчищення трас - важлива профілактична робота, яка в довгостроковій перспективі суттєво підвищує надійність електропостачання, а також зменшує кількість аварійних відключень та порушень в роботі електромереж, які через погодні умови завдають впалі на дроти дерева або заплутані в проводах гілки зелених насаджень.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК