Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

До Дня пам'яті захисників України

29-08-2019 | 14:09

Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 в Україні 29 серпня встановлено День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня ічнянці зібралися біля каплички загиблих Героїв Небесної сотні та українських військових, котрі загинули в зоні АТО щоб вшанувати пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за Україну.

На жаль, сьогодні уже чимало українських сімей відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. Загинули в зоні АТО і наші земляки – Володимир Моісеєнко з Іржавця, Станіслав Кривонос з Івангорода та Юрій Сорока з Гмирянки.

Керівники району та міста, представники трудових колективів організацій та установ міста, учасники АТО/ООС, громадськість хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів-земляків, усіх тих, хто загинув в ім’я України, поліг смертю хоробрих в бойових діях на сході України.

 Військовий капелан о. Димитрій провів заупокійну літію за воїнами, які  пожертвували власним життям відстоюючи незалежність, майбутнє України.