back

На засідані Колегії обговорили підготовку паливно-енергетичного комплексу і закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону

24 вересня 2019

   Сьогодні відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, голови районної ради Григорія Герасименка, керівників управлінь і відділів, визначених районних організацій.

    Розглянули питання "про заходи по підготовці паливно-енергетичного комплексу і закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років".

 Доповідав завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Марковський, який надав аналіз проведеної роботи установ та організацій до нового опалювального сезону та рівень підготовки.

  Співдоповідачі, начальники відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Нагорна, відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міської ради Катерина Волеватенко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ічнянський ЦПМСД» Оксана Денисенко та представник Ічнянської дільниці Прилуцького відділення АТ «ЧернігівГаз» Володимир Тимошенко, поінформували присутніх про проблемні питання, що виникли під час підготовчих робіт, озвучили можливі шляхи їх вирішення.

   Підвела підсумки засідання Колегії Валентина Рябчун.  Доручила повторно провести Колегію з даного питання  в першій декаді жовтня  ц. р.

  З розглянутого питання підготовлено проект розпорядження в. о. голови райдержадміністрації , який після доопрацювання буде підписано та направлено виконавцям.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК