back

У Крупичполі зі святом привітали людей похилого віку

01 жовтня 2019

В. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун та міський голова Оксана Андріанова сьогодні, 1 жовтня, завітали до Крупичпільського стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких престарілих громадян та інвалідів щоб привітати мешканців закладу з Днем людей похилого віку та Днем ветерана.

- Наш обов’язок дарувати вам своє тепло й увагу, бути вдячними, а головне – наповнювати кожен ваш день повноцінним змістом і любов’ю, щоб відчували постійну підтримку, щоб ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами, - з такими словами Валентина Рябчун звернулася до підопічних територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Керівники засвідчити свою глибоку повагу представникам старшого покоління за самовіддану працю на славу і велич рідної держави, побажали доброго здоров'я, довгих років життя та вручили подарунки.

Також зі святом присутніх привітали концертною програмою учасники художньої самодіяльності місцевого сільського будинку культури.

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК