back

Зі святом!

11 жовтня 2019

 14 жовтня - День захисника України. Цього дня ми вшановуємо всіх воїнів – кадрових військових, добровольців, волонтерів, які в наші дні захищають українську державність. Це також день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за українську землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Наші воїни показали всьому світу невмирущість українського духу свободи і готовність захищати своє право на державу. Вони довели, що є воїнами-захисниками, які понад усе люблять свій край та свій народ.

Щиро вітаю всіх захисників України – воїнів і ветеранів Збройних Сил України, ветеранів війни, учасників АТО та ООС, воїнів-миротворців, всіх хто захищав національні інтереси й безпеку нашої держави зі святом і бажаю міцного козацького здоров’я, родинного благополуччя, добра, плідної праці у своїй незалежній державі, мирного неба над рідною Вітчизною!

 

     

В. о. голови районної державної  адміністрації                                                                                 Валентина Рябчун

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК