Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

39-та сесія районної ради

17 жовтня 2019

На 39 сесії Ічнянської районної ради сьомого скликання, яка відбулася сьогодні за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, депутати прийняли Програму забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів на 2019-2020 роки,  внесли зміни до Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Ічнянського району на 2016-2020 роки, районної Програми «Цукровий діабет» на 2019-2020 роки, а також до додатку «Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Ічнянському районі на 2017-2020 роки.

Також заслухали звіт про виконання районного бюджету за півріччя 2019 року та внесли зміни до рішення сесій районної ради від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»,  від 21.02.2019 року № 05-36/07 «Про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – КЛПЗ «Ічнянська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Ічнянська центральна районна лікарня».

Окрім цього надали згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району автомобіля  марки Renault Duster для КНП «Ічнянський ЦПМСД», затвердили список присяжних Ічнянського районного суду.

Вирішили не підтримати Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК