Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Обласна Програма передачі нетелів у багатодітні родини діє ї на Ічнянщині

30 жовтня 2019

Не кожен громадянин нашої країни зважиться мати трьох і більше дітей. Але ті, хто їх має, попри нелегкі будні, вбачають у дітях своє натхнення і відраду, велику радість, яка пов'язана з багатьма клопотами, і підтримку.

Сьогодні родини Аврамчук Ольги Миколаївни з Припутнів, Коваленко Галини Володимирівни з Бережівки та Коваленко Лілії Олексіївни з  Крупичполя, які виховують у своїх родинах більше 5 дітей віком до 18 років, відчули реальну  підтримку з боку держави, отримавши у свої домогосподарства по племінному нетелю.

За кошти обласного бюджету нетелі були придбані згідно Програми  передачі нетелей  багатодітним сім'ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії сьомого скликання Чернігівської обласної ради від 27.01.2016 №4-3/VІІ у 2017 році.

Тварини були закуплені райдержадміністрацією в ПрАТ «НИВА-ПЛЮС», керівник Бондар Михайло Миколайович, який погодився взяти на себе всі витрати по наданню послуг з  доставки нетелів в домогосподарства багатодітних родин.

Сподіваємось, що Призма, Болівія та Волжанка принесуть достаток та якісне молоко у їхні родини.

Відділ агропромислового розвитку РДА

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК