back

Відбулася 40-а сесія районної ради

04 грудня 2019

На 40 сесії Ічнянської районної ради сьомого скликання, яка відбулася сьогодні за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, депутати прийняли районну цільову Програму "Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2020-2022 роки" та звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

Депутати районної ради внесли зміни до Програми фінансової підтримки районної ради ветеранів на 2016-2020 роки, до рішення сесії районної ради від 22 грудня 2018 року № 13-35/07 "Про районний бюджет на 2019 рік", а також до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району та пропорції її розподілу і використання затвердженої рішенням восьмої сесії районної ради шостого скликання від 11.01.2012 року (зі змінами).

Підтримали створення комунального некомерційного підприємства "Ічнянська центральна районна лікарня" Ічнянської районної ради шляхом реорганізації (перетворення) та затвердили його Статут. Окрім цього затвердили передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів КЛПЗ "Ічнянська центральна районна лікарня" до правонаступника комунального некомерційного підприємства "Ічнянська центральна районна лікарня".

Вирішили звернутися до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо умов та специфіки надання первинної медичної допомоги жителям Ічнянського району та доручили голові районної ради Григорію Герасименку надіслати дане Звернення.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК