back

З Новим роком та Різдвом Христовим!

26 грудня 2019

Шановні жителі Ічнянщини!

       Прийміть найщиріші вітання зі світлими і радісними святами - Новим роком та Різдвом Христовим, які об'єднують усіх нас чистим світлом людських цінностей та традицій, несуть радість спілкування та душевне тепло, надихають на нові звершення та добрі справи.

       Це особливі дні осмислення пройденого, осягнення здобутків і звершень, підведення підсумків, виміру зробленого всіма й кожним зокрема.

       Щиро дякую кожному з Вас за спільну працю над розвитком нашої Ічнянщини, за відродження віри в майбутнє України та утвердження української держави. Упевнена, що виклики, які ставить життя перед нами, тільки згуртують наше суспільство, об’єднають для досягнення єдиної мети – розквіту рідної Батьківщини.

      Нехай 2020 рік принесе нові перспективи, здійснення всіх мрій і сподівань, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях. Добробуту Вам, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і взаєморозуміння, любові у душах та серцях.

      Хай Різдвяна зоря благословляє наші помисли і діла, зміцнює нашу силу і віру, вказує шлях духовного оновлення, взаємоповаги і правди.     

      Щасливих, добрих і веселих Вам свят!

В. о. голови районної

державної  адміністрації                                                Валентина Рябчун    

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК