back

Корюківська школа розвивається за сучасними освітніми стандартами

24 січня 2020

Учора, 23 січня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко під час робочої поїздки до Корюківської ОТГ разом із міським головою Ратаном Ахмедовим відвідав місцеву загальноосвітню школу № 1.

Це найбільший заклад Корюківської громади, він є опорним. Тут вчаться 750 дітей з Корюківки і ще 20 сіл громади.

Минулого року у школі модернізовано класи початкової школи, що працюють за системою Нової української школи. Загалом у закладі проводиться масштабна реконструкція.

– Будівля вже утеплена, замінені двері та вікна на енергоефективні. Використано 52 мільйони гривень, у тому числі 33 мільйони з ДФРР. Залишились внутрішні роботи. Загальна вартість реконструкції – 79 мільйонів, – коментує голова ОДА.

Також у закладі побудовані три нові спортивні майданчики, поступово по-сучасному облаштовуються клас робототехніки, спеціалізовані лабораторії та класи. У планах на 2020 рік – закупівля двох шкільних автобусів.

Довідково. У Корюківській загальноосвітній школі № 1 у 29 класах навчаються 750 учнів, у тому числі – 4 перші класи (99 учнів). У закладі функціонують 10 навчальних кабінетів з різних предметів. У кабінеті інформатики встановлено мультимедійне обладнання, у кабінеті хімії – інтерактивне. У 10-11 класах запроваджено профільне навчання: українська філологія, технологічний профіль, математичним профіль. З 2017 року організовано інклюзивне навчання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК