back

Звіт в. о. голови райдержадміністрації на 42 сесії районної ради

28 січня 2020

   На 42 позачерговій сесії Ічнянської районної ради сьомого скликання, яка відбулася сьогодні, в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун прозвітувала щодо виконання делегованих районною радою повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського району на 2019 рік.

   Депутати затвердили районну цільову Програму «Пільги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2020-2022 роки», районну Програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан на 2020-2022 роки та Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ічнянського району. Також затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.

    Внесли зміни до рішення сесії районної ради від 22 грудня 2018 року № 13-35/07 «Про районний бюджет на 2019 рік» та рішення сесії районної ради від 20 грудня 2019 року № 12-41/07 «Про районний бюджет Ічнянського району на 2020 рік».

   Врегулювали питання щодо управління та розпорядження об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району.   

   Вирішили надіслати звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України про не відключення (не кодування) українських телевізійних каналів в прикордонних районах Чернігівської області. 

 
 
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК