back

Вшанували пам’ять Героїв Крут

30 січня 2020

   На місці легендарного бою біля залізничної станції Крути Борзнянського району Чернігівської області 29 січня 2020 року влада і громадськість урочисто відзначили чергову річницю подвигу українських героїв.

  Вшанувати пам'ять Героїв Крут зібралися представники органів влади, ветерани, школярі та студенти, курсанти військових навчальних закладів із Києва та Львова, ветерани, учасники АТО/ООС, родини воїнів, загиблих на сході країни, представники оперативного командування «Північ», військовослужбовці, делегації з районів та об'єднаних громад області, громадські активісти. Серед учасників — заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван, заступник голови облради Арсен Дідур, голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

  Також в урочистих заходах на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» взяла участь й офіційна делегація від Ічнянського району на чолі з в. о. голови райдержадміністрації Валентиною Рябчун та голови міської ради Оксаною Андріановою.

  Бій під Крутами 29 січня 1918 року – бій за майбутнє та символ патріотизму й самопожертви української молоді у боротьбі за українську державність. Вони вказали всьому світу на невмирущість українського духу свободи і готовність збройно захищати своє право на державу. Довели всім, що в українців у крові – бути людиною вільною, яка понад усе любить свій край та свій народ.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК