back

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2020

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан 13 лютого керівники району та міста, колишні воїни-афганці, громадськість здійснили в Ічні покладання квітів до підніжжя пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам, де також відбувся мітинг-реквієм.

   Представники райдержадміністрації, районних спілок ветеранів Афганістану, ветеранів та інвалідів Афганістану, учасників бойових дій АТО Ічнянського району, органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять земляків, які полягли на фронтових дорогах Афганістану, здійснили покладання квітів до могил загиблих воїнів в Афганістані.

   Зі словами вдячності за приклад мужності, відданості, активну життєву позицію, вірність солдатській дружбі та побажаннями міцного здоров’я, добра і злагоди, мирного неба над Україною звернулися до присутніх в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, ветеран афганської війни Василь Карапиш під час урочистого зібрання в Ічнянському центрі культури і дозвілля.

   Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів у далекому Афганістані. Ічнянщина навічно втратила рядових Василя Борща із Заудайки і Миколу Бондаренка із Сваричівки, сержанта Віктора Сидоренка з Однолькового, лейтенанта Сергія Лемішка із Крупичполя, прапорщика Володимира Варущика з Ковтунівки.

   З нагоди пам’ятної дати всім присутнім творчий колектив Ічнянського ЦКіД та група "Контингент" представили концертну програму.

 
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК