back

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 березня 2020

   Сьогодні, 25 березня, вібулося чергове засідання районної комосії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головування в.о. голови районної державної адміністрації Валентини Рябчун. 

   Комісія  спільно з  членами тимчасової районної протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території Ічнянського району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV) розглянули стан виконання заходів щодо загрози поширення коронавірусу COVID-19 на території району.

   За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила: 

1. Міській, селищній, сільським радам:

1.1. Заборонити на ринку та навколо ринковій території торгівлю продовольчими товарами з відкритих лотків та  прилавків;

1.2. Заборонити або максимально обмежити рух громадського транспорту на території населених пунктів.

 2. Міській, селищній, сільським радам, керівникам підприємств, установ та організацій:

 2.1. На підприємствах які продовжують роботу, там де можливо, встановити обмеження щодо кількості людей, які перебувають в приміщенні (не більше 10 чоловік);

 2.2. Організувати перевезення працівників шляхом укладання угод з перевізниками;

 2.3. Надавати інформацію до КНП «Ічнянський центр первинної медико-санітраної допомоги» про осіб, які прибули з країн, в яких виявлені випадки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV).

 3. Ічнянському районному лабораторному відділенню Борзнянського міжрайонного відділення ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  організувати взаємодію з Ічнянським ВП ГУНП України в Чернігівській області для вжиття заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці у разі порушення особами зобов’язань, визначених інформованою згодою в період самоізоляції.

4. Ічнянському РВ УДСНС України в Чернігівській області  створити запас дезінфікуючих засобів для проведення знезараження місць масового перебування людей.

5. Ічнянському РВ УДСНС України в Чернігівській області та Ічнянському ВП ГУНП України в Чернігівській області організувати оповіщення населення в місцях масового перебування людей, шляхом використання гучномовців, радіо та інших засобів комунікації щодо дотримання карантинних заходів.

 6. КНП «Ічнянська ЦРЛ» та КНП «Ічнянський центр первинної медико-санітраної допомоги»:

 6.1 Визначити відповідальних осіб які здійснюють координацію заходів щодо збору, зберігання, видачі та обліку гуманітарної та волонтерської допомоги.

 6.2. В разі виявлення підозри захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV) негайно інформувати голову комісії ТЕБ та НС, Ічнянський РВ УДСНС України в Чернігівській області та Ічнянський  ВП ГУНП України в Чернігівській області, Ічнянське районне лабораторне відділення Борзнянського міжрайонного відділення ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

    З протоколом районної комосії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.03.2020 можна ознайомитись тут.

   З протоколами засідань районної комосії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.03.2020, 11.03.2020, 18.03.2020 можна ознайомитись 

тут↓.

ПРОТОКОЛ №2.

ПРОТОКОЛ №3.

ПРОТОКОЛ №4 .

    Шановні ічнянці!  Закликаємо всіх без зайвої потреби не виходити на вулицю й залишатися вдома. Не піддавати небезпеці зараження  ні себе, ні оточуючих.

Давайте використаємо цей час із максимальною користю та проведемо його з рідними та близькими. 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК