back

Шановні жителі Ічнянщини!

08 травня 2020

   8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.

   Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, непоправні втрати йшов наш народ до перемоги, у жорстокій битві виборюючи свою свободу та захищаючи рідну українську землю від нацизму.

   Пам’ять про війну, її сувора правда назавжди залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав своє життя заради щасливого майбутнього своїх нащадків.

   Щира подяка та доземний уклін ветеранам, всім, хто пройшов страшну школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є прикладом любові до Батьківщини, зразком захисту та розбудови своєї рідної землі. 

   Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, радості у душі і серці, благополуччя і злагоди у родинах, віри у славне майбутнє України!

В. о. голови районної державної адміністрації                            Валентина РЯБЧУН

                                                                                                                                

 

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК