back

З Днем міста!

14 вересня 2020

  14 вересня - День міста Ічня. Наше місто має свою неповторну історичну біографію, унікальну назву, неповторний краєвид та працьовитих, талановитих, і щедрих душею та серцем людей. І кожен з нас своєю самовідданою працею примножує славу міста, зберігає традиції та передає у спадок любов до рідної землі Ічнянської.

  Над нашою землею за 700-літній історичний шлях пронеслося багато подій, які навічно вписані в літопис Ічні. Від світлих та радісних до скорботних і трагічних. Але при цьому завжди одне залишалося незмінним – любов ічнянців до свого своєрідного і мальовничого куточка Вітчизни.  

  Відзначення цієї пам’ятної дати є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь, проявом великої поваги українського народу до своїх героїв минулої і сучасної української історії боротьби за Україну. Ми  повинні й надалі вшановувати всіх, хто боровся за рідний край і відстоює Україну, хто захищав свій народ від ворога, показуючи приклад беззастережного служіння Батьківщині.

 Щиро вітаю всіх жителів району з Днем міста та 77-ю річницею вигнання нацистських окупантів з Ічнянщини. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі, достатку і сімейного благополуччя, миру та процвітання українській землі. Нехай у кожному домі, у кожній сім’ї  буде злагода,  радість і натхнення до творчої праці на благо своєї родини, всієї ічнянської громади і незалежної України!                                         

            

Голова районної державної адміністрації                     Валентина Рябчун   

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК