back

«Місто Добра»

10 листопада 2020

  З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:

  Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10;

  Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

  +38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;

  050 243 69 71 керівник Марта Левченко;

  Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com ;

  Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua .

  Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

 У приміщення Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

  Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

 Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

  Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

 Ознайомитись з детальною інформацією про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра» можна на офіційному сайті за посиланням https://misto-dobra.com.ua.

Служба у справах дітей Ічнянської райдержадміністрації

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК