back

48 сесія Ічнянської районної ради

19 листопада 2020

   Сьогодні, 19 листопада, за участю голови райдержадміністрації Валентини Рябчун відбулася 48 сесія Ічнянської районної ради сьомого скликання.

 На сесії депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Ічнянська центральна районна лікарня" Ічнянської районної ради на 2020 рік та районної Програми з діагностики та лікування на території Ічнянського району інфекції, викликаної COVID-19, на 2020 рік.  Також внесли зміни до рішення сесії районної ради від 20 грудня 2019 року №12-41/07 "Про районний бюджет Ічнянського району на 2020 рік".

  Було прийняте рішення про безоплатну передачу Рожнівської ЗОШ І-ІІІ ст. та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району до комунальної власності Ічнянської міської ради.

 До комунальної власності Парафіївської селищної ради безоплатно передали Бережівську, Тростянецьку ЗОШ І-ІІІ ст. та їх майно зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Ічнянського району.

 Окрім цього на баланс Ічнянської міської ради безоплатно передали основні засоби Ічнянської районної ради.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК