back

Шановні жителі Ічнянщини!

20 листопада 2020

   21 листопада - День Гідності та Свободи. Цей День є символом двох революцій – 2004 та 2013 років і став беззаперечним доказом відродження української держави та нації, утвердження закономірного і неухильного поступу  до демократичних форм суспільного життя.

   Сьогодні від кожного з нас залежить, у якій країні ми житимемо. Ми повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

  Нашим обов’язком є належне вшанування патріотизму й мужності українських героїв: учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто боровся і працював задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини, хто відстояв перемогу Революції Гідності та мужньо боронить рідну землю на сході України.

  Щиро зичe жителям Ічнянщини здоров’я, щасливої долі, благополуччя і достатку, натхнення і радості у житті, успіхів та удачі у всіх справах і починаннях. Нехай любов до рідного краю й надалі згуртовує нас у праці на благо процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!              
         

Голова районної державної адміністрації                   Валентина Рябчун

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК