Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначення 110-річчя від дня народження Антона Штепи

25 листопада 2013

Благодатна земля Ічнянщини щедра на мистецькі таланти. Вона зростила багатьох видатних людей, які примножували і примножують славу і велич України та Ічнянщини. Неординарною постаттю серед них є наш земляк, уродженець Сваричівки, Антон Гнатович Штепа, майстер дерев'яної скульптури, який присвятив своє життя та творчість малій батьківщині – Ічнянщині.

22 листопада голови райдержадміністрації С.Рубашка та районної ради Є.Баранович з нагоди 110-річчя від дня народження Антона Штепи, відкрили меморіальну дошку на будинку відомого різьбяра в с. Сваричівка.

У заході взяли участь донька уславленого земляка Ольга Штепа, громадські діячі та літератори району, представники органів місцевої державної влади та органів самоврядування, школярі Крупичпільської ЗОШ І-ІІІ ст., жителі села.

"Сьогодні ми відзначаємо 110-у річницю від дня народження Антона Гнатовича. Цей незвичайний чоловік за життя став легендою, відомим самобутнім митцем, музикантом, майстром музичних інструментів. Скільки б не пройшло часу ми всі завжди будемо пам’ятати цього народного митця української землі. Адже ми не маємо права на безпам'ятство, і повинні шанувати всіх славних земляків!, - відзначив С.Рубашка у вітальному слові.

Також присутні вшанували пам’ять Антона Штепи покладанням квітів до його могили.