back

Семінар-тренінг щодо реформування територіальної організації влади

06 травня 2015

16 квітня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів виїзний семінар-тренінг «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів» для керівників територіальних громад району, керівників визначених управлінь, відділів та секторів РДА.

Директор Центру Володимир Бойко висвітив світовий досвід територіального управління та його реформування, питання реформування територіального управління в Україні, Закони України “Про співробітництво територіальних громад”, “Про добровільне об`єднання територіальних громад”.

Консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Вдовенко розповів про фіскальну децентралізацію.

Підвели підсумки семінару голови РДА Григорій Герасименко та районної ради Олександр Сліпець. Зокрема очільники району виступили за децентралізацію влади та збереження ічнянської громади як територіальної одиниці.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК