back

Засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Ічнянського району

14 травня 2015

У залі райдержадміністрації 12 травня відбулось засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Ічнянського району.

Як вже зазначалось, в Україні розпочато процес реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. На рівні району та області розробляються перспективні плани об'єднання територіальних громад, що передбачає досягнення стійкого економічного ефекту за умови гармонізації пріоритетів влади та громади.

Районний план буде подано до середини травня до облдержадміністрації, а на початку червня обласний план винесуть на розгляд обласної ради, після чого він має бути поданий на затвердження до КМУ.

Робоча група обговорила вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад» щодо громади, яка може самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг. Зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства тощо.

Вирішили розпочати процес об’єднання громад району в одну ічнянську територіальну громаду з підготовки відповідного перспективного плану.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК