back

Нарада з питання добровільного об'єднання територіальних громад району

29 вересня 2016

29 вересня в залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками територіальних громад району за участю голів райдержадміністрації Олександра Бондаря та районної ради Григорія Герасименка по питанню об’єднання громад.

- Питання об’єднання територіальних громад в одну спроможну, яка може себе фінансово утримувати і надавати населенню необхідний обсяг визначених законодавством послуг, є давно назрілим /em>– зазначив голова РДА Олександр Бондар, – на території області процес об’єднання триває, з’являються нові громади.

Також ним було наголошено, що процес добровільний і окрім цього, держава буде фінансово стимулюватиме громади, які вирішили добровільно об’єднатися, додатково виділятиме кошти та сприятиме залученню міжнародних фінансів для розвитку інфраструктури. Запропонував визначитись керівникам протягом жовтня, провести громадські обговорення на місцях щодо створення ічнянської об’єднаної територіальної громади.

Положення та вимоги Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» нагадав присутнім завідувач юридичного сектору РДА Григорій Гармаш та інформативно представив покрокове створення спроможної об’єднаної територіальної громади.

При обговоренні питання свої наміри, бачення процесу об’єднання висловили сільські та міський голови.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК