24 вересня 2018

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Ічнянської районної державної адміністрації   -  Наталія Михайлівна Кубрак

Контактні дані:

тел/факс: (04633) 2-15-30
електронна адреса: [email protected]
поштова адреса: пл. Т.Г.Шевченка, 1, м. Ічня, Чернігівська область, 16703

_______________________________________________________

Закон України’’ Про запобігання корупції’’

Закон України ’’Про державну службу’’

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Відповідальність за вчинення коріпційних правопорушень

__________________________________________________

Доповідна записка

про стан виконання антикорупційної програми

в Ічнянській районній державній адміністрації

за 2019 рік

    З метою організації виконання Закону України «Про запобігання корупції» був затверджений план роботи уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції Ічнянської районної державної адміністрації на 2019 рік.

    З метою попередження посадових злочинів та інших правопорушень, пов’язаних із службовою діяльністю працівників райдержадміністрації, виявлення або розкриття їх на стадії підготовки, районною державною адміністрацією проведено ряд організаційних і практичних заходів, які розпочинаються з проведення прозорого відбору кандидатів на державну службу, ознайомлення їх із положеннями нормативно-правових актів з питань державної служби та запобігання і протидії корупції в частині обмежень, пов’язаних з проходженням державної служби.

   Відповідно до вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», працівників, які знаходилися в трудових відносинах, своєчасно подали шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

   Випадків неправомірного використання службового становища, сумісництва, суміщення з іншими видами діяльності, одержання подарунків, роботи близьких осіб та конфлікту інтересів, порушення порядку прозорості інтересів, безоплатного одержання державними службовцями послуг протягом 2019 року не виявлено.

   Як результат, серед державних службовців Ічнянської районної державної адміністрації випадків порушення антикорупційного законодавства за 2019 рік не виявлено.

    Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації та начальниками структурних підрозділів РДА постійно проводиться профілактична та роз’яснювальна робота серед державних службовців щодо необхідності дотримання Закону України „ Про запобігання корупції ” з метою недопущення ними корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.    

   Протягом 2019 року випадків притягнення судами державних службовців  райдержадміністрації до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідно до вимог Закону України  „ Про запобігання корупції ” не було.

   У райдержадміністрації не було фактів звільнення державних службовців у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення.

   За 2019 рік відсутні звернення підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців і громадян до районної державної адміністрації щодо фактів корупції. 

  В Ічнянській РДА здійснюється контроль за цільовим, ефективним використанням бюджетних коштів та державного майна.

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК