back

Процес добровільного об'єднання в Ічнянську територіальну громаду розпочався

12 січня 2017

Учора в районному будинку культури відбулося публічне громадське обговорення у формі громадських слухань громадою м. Ічня ініціювання міського голови щодо добровільного об’єднання 22 територіальних громад району (Андріївська, Бакаївська, Більмачівська, Будянська, Бурімська, Гмирянська, Городнянська, Гужівська, Дорогинська, Заудайська, Івангородська, Іржавецька, Крупичпільська, Монастирищанська, Ольшанська, Припутнівська, Рожнівська, Сезьківська, Ступаківська, Хаєнківська, Щурівська, Ічнянська) в Ічнянську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Ічня.

В обговоренні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, депутат обласної ради Юрій Болоховець, міський голова Оксана Андріанова, громадські активісти та жителі міста.

Очільник райдержадміністрації Олександр Бондар у своєму виступі підтримав ініціативу міської ради та наголосив, що територіальна громада після об’єднання, перш за все, отримають фінансові переваги — 60% від ПДФО, 100% податку на нерухомість та землю залишатимуться на місці, буде можливість отримати в 2017 році близько 30 млн. грн. на реалізацію різних інфраструктурних проектів.

Громада міста проголосувала за надання згоди на об’єднання з 21 сільськими громадами району та вирішили включити до порядку денного чергової сесії міської ради питання про надання згоди на добровільне об’єднання громад та делегування представника до робочої групи.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК