back

У Івангороді відкрили меморіальну дошку Сергію Качурі

25 січня 2018

У Івангороді 24 січня відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню пам’яті учасника Української революції 1917 – 1921 років, члена Української Центральної Ради, хорунжого Армії УНР, місцевого уродженця Сергія Качури.

За ініціативи ГО «Українська Ініціатива» та за сприяння Міністерства інформаційної політики України, Українського інституту національної пам'яті на будівлі Івангородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. було встановлено та урочисто відкрито меморіальну дошку на честь борця за незалежність України Сергія Качури.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова правління ГО «Українська Ініціатива» Юрій Косенко, голова районної ради Григорій Герасименко, в. о. голови Коропської райдержадміністрації Віктор Кузуб, заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Павло Веселов, громадські активісти Ольга Тимчишин, Максим Потапчук та Микола Череп.

Хвилиною мовчання ічнянська громада вшанувала пам’ять загиблих патріотів Ічнянщини та поклали квіти до меморіальних дошок встановлених на честь земляків, борців за свободу України Станіслава Кривоноса, Кості Гіммельрайха та Сергія Качура.

Після завершення урочистої частини святковий концерт учасникам заходу подарували учні Ічнянської школи мистецтв, художній колектив Ічнянського РБК та артисти Чернігівської обласної філармонії.

Захід відбувся за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, в. о. старости села Олександра Лікаренка, учнівського та педагогічного колективів Іваногородської ЗОШ І-ІІІ ст., жителів села. Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК