back

Чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відбулося в райдержадміністрації

13 липня 2018

Питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Активно працює у цьому напрямку й районна комісія з питань легалізації заробітної плати. Її чергове засідання відбулося 12 липня під головуванням виконувача обов'язків голови Ічнянської районної державної адміністрації Валентини Рябчун.

Були заслухані звіти бухгалтерів підприємств про дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати працівникам в обсягах не менше мінімальної.

З аналізом по кожному запрошеному на засідання комісії виступив начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Породько. Запрошені бухгалтера підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.


Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК