back

Надання психологічної реабілітації учасникам АТО

08 травня 2019

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 "Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях" та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації» управлінням соціального захисту населення Ічнянської районної державної адміністрації включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації ТОВ «Санаторій «Токарі», що знаходиться за адресою: 42206, Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96.

Суб’єктом надання послуг розроблено програми з психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичні та інші матеріали у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Зазначені послуги передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Суб’єкт надання послуг забезпечує та гарантує ведення, оформлення та зберігання документації із психологічної реабілітації отримувачів послуг (індивідуальних планів психологічної реабілітації, карток психологічного супроводу) з дотриманням вимог чинного законодавства України щодо захисту персональних даних.

За роз’ясненням щодо отримання відповідних послуг необхідно звернутись до управління соціального захисту населення (м. Ічня, вул. Воскресінська, 17, кабінет №5. тел. 2-19-86)

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК