back

Психологічна реабілітація для учасників АТО(ООС) у 2020 році

17 червня 2020

Право на отримання послуг із психологічної реабілітації мають учасники антитерористичної операції з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни.

Послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції надаються безкоштовно.

Психологічна реабілітація учасникам АТО здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (зі змінами)  та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018  № 597 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації».

        До суб`єктів надавачів послуг у 2020 році наказом управління соціального захист населення № 23 від 18.06.2020 року включено:

- ТОВ «Санаторій «Токарі»,  що знаходиться за адресою:  42206, Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96.

- ДП «Південь-Курорт-Сервіс», санаторій «Орізонт», обл. Одеська м.Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, 67780.

Суб’єктом надання послуг розроблено програми з психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичні  та інші матеріали у сфері надання послуг із психологічної реабілітації.  Зазначені послуги передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.                  

         Суб’єкт  надання послуг  забезпечує та гарантує ведення, оформлення та зберігання документації із психологічної реабілітації отримувачів послуг (індивідуальних планів психологічної реабілітації, карток психологічного супроводу) з дотриманням вимог чинного законодавства України  щодо захисту персональних даних.

         За роз’ясненням  щодо отримання відповідних послуг необхідно звернутись до управління соціального захисту населення  (м. Ічня, вул. Воскресінська, 17, кабінет №5. тел. 2-19-86).

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК