back

Санаторно-курортне лікування та психологічна реабілітація для учасників АТО(ООС) у 2020 році

23 вересня 2020

Держава гарантує постраждалим учасникам Революції Гідності,учасникам бойових дій, учасникам війни АТО(ООС) право на безоплатне санаторно-курортне лікування. Для цього особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. Щоб стати на облік необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення УБД та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО(ООС). Учасники АТО вибирають заклад санаторно-курортного лікування самостійно. Якщо обраний заклад відповідає вимогам, встановленим постановою та готовий прийняти учасника АТО, то між органом соцзахисту, особою та адміністрацією санаторію укладається тристоронній договір про надання санаторно-курортного  лікування. Термін перебування в санаторії складає 18 днів.

Право на отримання послуг із психологічної реабілітації мають учасники антитерористичної операції з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни.

Послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції надаються безкоштовно.

Для отримання послуги із психологічної реабілітації необхідно звернутися із заявою довільної форми до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. До заяви додаються: посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни; документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення; паспорт громадянина України.

Учасник антитерористичної операції обирає санаторій(реабілітаційну установу) з оприлюдненого органом соціального захисту населення переліку суб’єктів надання таких послуг.

В 2020 році, відповідно до наказу начальника управління соціального захисту населення Ічнянської РДА, надавачами послуг з психологічної реабілітації є такі установи:

1.                             санаторій «Орізонт» (смт Сергіївка Одеської обл.)

2.                             санаторій «Токарі» (с. Токарі Сумської обл.)

За більш детальною інформацією  звертатися до управління соціального захисту населення Ічнянської РДА, тел. (04633) 21986.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК