back

Мобільний застосунок «Твоє право»

01 грудня 2020

ГО «Донбас СОС» повідомляє про  підтримання мобільного застосунку «Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та гендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми.

Про мобільний додаток «Твоє право» розроблені буклети на основі юридичної інформації з безкоштовного за стосунку. Вони призначені для людей, які не мають змоги встановити додаток. Підготовлені  інформаційні листівки про отримання свідоцтва про народження, якщо дитина народилася в ОРДЛО, про отримання свідоцтва про смерть, якщо людина померла в ОРДЛО, як отримати компенсацію, якщо Ви надаєте послуги з догляду на непрофесійній основі.

Кожна з листівок містить корисну інформацію про те, хто має право на державну грошову допомогу, які підстави для її отримання, куди звертатися, які документи потрібні тощо. Крім того, листівки містять активні посилання на безкоштовні зразки необхідних бланків.

Ті, хто має можливість завантажити за стосунок «Твоє право» на свій смартфон, можуть зробити це безкоштовно. Юридичний довідник працює на платформах Android  та IOS. Сервіс буде корисним для внутрішньо переміщених осіб, мешканців непідконтрольних уряду України територій, близьких і родичів постраждалих, а також осіб, на яких вплинув конфлікт або реалізація прав і інтересів яких залежить від правового режиму.

За стосунок містить інформацію з широкого кола питань – від отримання довідок внутрішньо переміщених осіб, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги, захисту інтересів у судах та позасудових інстанціях тощо.

 

Команда Донбас SOS

Тел. 0 800 309 110

http://donbasssos.org/

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК