back

Рейдова перевірка

31 грудня 2020

Ічнянські рятувальники дбають про безпеку Новорічних свят. Наближається одне із найулюбленіших свят і дорослих, і малих - Новий рік. Проте часом в ці дні за веселощами та розвагами люди забувають про елементарні правила безпеки, порушуючи правила використання піротехнічних виробів і тим самим провокують нещасні випадки та виникнення пожеж. Аби свята не були затьмарені надзвичайними подіями 30 грудня співробітники Ічнянського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Національної поліції провели рейд місцями продажу піротехнічних виробів на території м. Ічня.

Головною метою рейду є недопустимість продажу несертифікованої піротехніки, а також доведення до населення інформації про небезпеку використання піротехнічних виробів та продукції сумнівного виробництва.

Нагадаємо, що статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлю та використання піротехнічних засобів передбачені штрафні санкції у розмірі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією самих піротехнічних засобів.

 

Начальник районного відділу                                                           Віктор КРАВЕЦЬ

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК