back

Відбудеться вебінар «Підтримка бізнесу на період карантину. Актуальні законодавчі зміни»

19 січня 2021

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

21 січня п.р. о 11.00-12.00 відбудеться вебінар на тему: «Підтримка бізнесу на період карантину. Актуальні законодавчі зміни»,  за участі представників ДПС у Чернігівській області, ГУ Держпродспоживслужби та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті актуальні зміни з наступних питань:

 - Особливості адміністрування місцевих податків і зборів у зв’язку зі змінами податкового законодавства з 1 січня 2021 року;

- Новації у питаннях погашення податкового боргу;

- Зміни в організації прийому платників податків у Центрах обслуговування платників у період посилення карантинних заходів

- Зміни у законодавчих актах щодо безпечності харчових продуктів.

           Зацікавлених осіб просимо повідомити до 17.00 год. 20 січня 2021 року на зазначену вище електронну адресу fondppсn@ ukr.net (контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65). 

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=NHLmHhKM3Bk у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

 

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК