back

Рейд житловий сектор

22 січня 2021

З настанням морозів, люди інтенсивно використовують прилади опалення, електрообігрівачі та газове обладнання й при цьому не приділяють належної уваги дотриманню протипожежних вимог. Основними причинами пожеж є відсутність безпечної протипожежної відстані від дерев’яних стін, перекриття будинків до печей чи димарів, поява у їх цегляній кладці тріщин, надмірне перегрівання або залишення без нагляду опалювальних приладів, розміщення впритул до них дров, занавісок, меблів тощо, випадіння жарин з топкових дверцят печей, користування саморобними електрообігрівачами, відсутність протипожежної розділки, тощо.

У зв’язку з цим та з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі працівниками Ічнянського РВ Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено рейдову перевірку житлового сектору.

Під час рейду з громадянами проведено бесіди насамперед, щодо дотримання правил безпеки при користуванні пічним та газовим опаленням, електроприладами та ін.

Тому, рятувальники вкотре звертаються до всіх мешканців району з наполегливим проханням буди вкрай обережними та уважними при експлуатації приладів опалення та електрообігрівачів.

Дбаючи про тепло у домівках, не забувайте дотримуватися правил пожежної безпеки. Періодично перевіряйте, щоб у печах та димарях не з’являлися тріщини. Не допускайте перегрівання приладів опалення. Слідкуйте, щоб відстань від печей і електрообігрівачів до спалимих речей була максимально віддалена.

Цінуйте власне життя та не втрачайте пильності. Дбайте про безпеку і пам’ятайте, що вогонь вмить може знищити роками накопичене майно!

Т.в.о. начальника районного відділу                                            Олександр НЕГРІЙ

 
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК