back

Пожежа житлового будинку в Бакаївці

05 лютого 2021

03 лютого 2021 року о 06 год. 49 хв. до служби порятунку (101) надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Бакаївка.

На місце події виїхало відділення 23 ДПРЧ (м. Ічня). Прибувши до місця пожежі вогнем було охоплено перекриття та покрівлю житлового будинку. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося вчасно локалізувати пожежу тим самим не допустивши поширення вогню на будівлі, які знаходилися поряд.

Ймовірною причиною пожежі стало недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Будьте уважними та вкрай обережними у поводженні з вогнем!

 

Т.в.о. начальника районного відділу                                   Олександр НЕГРІЙ

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК