10 квітня 2013

Районною державною адміністрацією підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про розмір витрат», згідно з яким встановлюються розмір витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов до Ічнянської районної державної адміністрації, у разі потреби, у виготовленні більше як 10 сторінок запитуваних документів.

З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів громадськості просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді впродовж місяця з дня опублікування на сайті районної державної адміністрації до відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, кімн. 7, тел. 2-15-03 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Проект розпорядження ’’Про розмір витрат’’.doc

Додаток 2 до Порядку відшкодування витрат.xls _____________________________________________________________________

Районною державною адміністрацією підготовлено проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про запровадження карантинного режиму по американському білому метелику на території Ічнянського району та заходи боротьби з ним"
Проект розпорядження голови райдержадміністрації
Додаток до розпорядження голови РДА
Додаток 2 до розпорядження голови РДА
Пояснювальна записка

Зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді до управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (м. Ічня, вул. Леніна, 6, тел. 2-15-30 або в електронному вигляді за адресою [email protected]). _____________________________________________________________________

Районною державною адміністрацією підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського розвитку на 2014 рік.

Зауваження і пропозиції до проекту Програми надсилати в письмовому вигляді до відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, тел. 2-14-65 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Проект Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського розвитку на 2014 рік

Загальноекономічні показники економічного і соціального розвитку на 2014 рік

Основні заходи щодо реалізації Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського району на 2014 рік _____________________________________________________________________

Районною державною адміністрацією підготовлено проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ічнянського району"

Розпорядження голови РДА

Кошторис витрат на підготовку та проведення конкурсу з перевезення пасажирів

Зауваження і пропозиції до проекту Програми надсилати в письмовому вигляді до відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, тел. 2-14-65 або в електронному вигляді за адресою [email protected]. _____________________________________________________________________

Районною державною адміністрацією підготовлено проект Районного плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

Зауваження і пропозиції до проекту Районного плану надсилати в письмовому вигляді до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, тел. 2-18-66 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Проект Районного плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства _____________________________________________________________________

03.10.2016

Районною державною адміністрацією підготовлено проект районної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки.

Зауваження і пропозиції до проекту Програми надсилати в письмовому вигляді до служби у справах дітей районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, тел. 2-14-32 або в електронному вигляді за адресою [email protected].
Пояснювальна записка до проекту Програми
Проект Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки
Додатки до проекту Програми
Додаток до проекту Програми ____________________________________________________________________

27.11.2017

Районною державною адміністрацією спільно з Ічнянським районним центром зайнятості підготовлено проект розпорядження в. о. голови районної державної адміністрації "Про організацію громадських робіт на 2018 рік".

Зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді до Ічнянського районного центру зайнятості (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 2-А,), тел. (04633) 2-53-94 або в електронному вигляді за адресою [email protected].

Проект розпорядження в. о. голови райдержадміністрації ’’Про організацію громадських робіт у 2018 році’’ _____________________________________________________________________

01.12.2017

Районною державною адміністрацією підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського розвитку на 2018 рік.

Проект Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського району на 2018 рік

Зауваження і пропозиції до проекту Програми надсилати в письмовому вигляді до відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, тел. (04633) 2-14-65 або в електронному вигляді за адресою [email protected]). _____________________________________________________________________

05.12.2018

Фінансовим відділом районної державної адміністрації підготовлено проект Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно - цільовим методом.

Проект Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом

Наказ начальника фінансового відділу РДА ’’’Про затвердження Інструкції ...’’’.

Зауваження і пропозиції до проекту Інструкції надсилати в письмовому вигляді до фінансового відділу районної державної адміністрації (м. Ічня, вул. Трудова, 2, тел. (04633) 2-14-45 або в електронному вигляді за адресою [email protected]). ______________________________________________________________________

03.01.1019

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту плану перспективного розвитку Ічнянського району (включаючи ОТГ) на 2019-2021 рр.

Відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації підготовлено проект плану перспективного розвитку Ічнянського району (включаючи ОТГ) на 2019-2021 рр.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект плану перспективного розвитку проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю до 29 січня 2019 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 29 січня 2019 року за адресою: 16703, Чернігівська обл., м. Ічня, пл. Шевченка,1, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел. (04633),2-14-65 е-пошта: [email protected].

Проект плану перспективного розвитку Ічнянського району (включаючи ОТГ) на 2019-2021 рр.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК