ГРАФІК
прийому громадян керівниками Ічнянської районної державної адміністрації

 

Рябчун Валентина Миколаївна голова районної державної адміністрації понеділок 10.00-13.00
14.00-17.00
  заступник голови районної державної адміністрації
 
середа 10.00-13.00
14.00-17.00
Свинар Марина Анатоліївна керівник апарату райдержадміністрації четвер 10.00-13.00
14.00-17.00

Розпорядок роботи райдержадміністрації


щоденно з 08.00 до 17.00
перерва на обід з 13.00 до 14.00
вихідні субота і неділя

Роз'яснення довідкового характеру працівниками апарату та відповідальними черговими - щоденно(у тому числі в суботу та неділю) з 08.00 до 20.00

_______________________________________________

ГРАФІК РОБОТИ
Центру надання адміністративних послуг Ічнянської районної державної адміністрації

понеділок – п'ятниця
з 8.00 до 17.00

обідня перерва з 13.00 до 14.00

прийом документів:

понеділок – п'ятниця
з 8.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

__________________________________________

ГРАФІК
роботи та графік прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Робочі дні та години: вівторок з 8.00 до 20.00
середа-п’ятниця з 8.00 до 17.15
субота з 8.00 до 16.00
Вихідні дні: неділя, понеділок
Перерва: з 12.00-13.00
Прийомні дні з усіх питань: вівторок з 8.30 до 20.00

середа-п’ятниця з 8.00 до 17.15
субота з 8.00 до 16.00
Надання безоплатних консультацій: середа з 8.00 до 17.00
Особистий прийом громадян керівником відділу: середа з 9.00-15.00
Санітарний день: останній четвер місяця
Здійснення державної реєстрації смерті у вихідний день понеділок з 9.00 до 16.00

______________________________________________

Порядок
організації та проведення особистого прийому громадян
в Ічнянській районній державній адміністрації
(затверджено розпорядження голови райдержадміністрації
від 03 вересня 2013 року № 227)

Цей порядок визначає основні вимоги до проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації та керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації проводиться відповідно до затверджених графіків та цього Порядку. 

Головою районної державної адміністрації особисто проводиться першочерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв України, інвалідів Другої світової війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». 

Під час особистого прийому головою районної державної адміністрації до розгляду питання можуть залучатися радники голови районної державної адміністрації, фахівці, спеціалісти, та інші посадові особи до компетенції яких належить вирішення піднятого питання.

Графік особистого прийому громадян керівниками районної державної адміністрації розміщується на веб-сайті районної державної адміністрації та у приміщенні районної державної адміністрації для вільного огляду на місці.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голови районної державної адміністрації з`ясовується прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення. 

Не допускається з`ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з`ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз`яснення та можлива допомога.

У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

У разі, якщо особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації не може відбутися за графіком через поважні причини, здійснюється заміна посадової особи відповідно до повноважень (розподілу обов’язків між керівними працівниками районної державної адміністрації) першого заступника голови, заступників голови, керівника апарату районної державної адміністрації.

Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 1997 р. N 348. 

Запис на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку та звуковий запис під час особистого прийому здійснюється за згодою особи, яка проводить особистий прийом.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК